(+420) 491 616 464 info@dentmode.cz EN

Ceník služeb

Společnost DentMode s.r.o. je od 1.7. 2014 smluvním partnerem těchto pojištoven:

111 – Všeobecná zdravotní pojištovna

201 – Vojenská zdravotní pojišťovna

205 – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

207 – Oborová zdravotní pojišťovna

209 – Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

211 – Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra

213 – Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

ZÁKROK CENA
Preventivní prohlídka zobrazit detail hrazeno ZP  Objednat se
Lokální anestezie zobrazit detail hrazeno ZP
Estetická výplň zubu zobrazit detail od 940,- Kč do 4 640,- Kč
Vstupní vyšetření hygiena 60 min zobrazit detail 940,- Kč Objednat se
Kontrolní vyšetření hygiena 30 min zobrazit detail 540,- Kč  Objednat se
Kombinované bělení zubů  zobrazit detail 6 500,- Kč
Celokeramická korunka zobrazit detail 6 940,- Kč
Implantát + celokeramická korunka na implantát zobrazit detail 11 900,- Kč + 7 790,- Kč
Endodontické ošetření zobrazit detail od 1 540,- Kč do 3 740,- Kč
Vstupní konzultace 45 min zobrazit detail 540,- Kč
Ošetření pod mikroskopem zobrazit detail 1 900,- Kč/hod

CHCETE SE K NÁM OBJEDNAT NA PROHLÍDKU?

Zanechte nám vzkaz a my se Vám ozveme zpátky.
 • Preventivní prohlídka

  Jedná se o základní součást kvalitní péče o chrup. Kompletní preventivní prohlídka zahrnuje včasnou diagnostiku a léčení zubních onemocnění. Pravidelné preventivní kontroly stomatologem (ideálně dvakrát ročně) Vám zabezpečí takové zubní zdraví, na které se můžete dlouhodobě spolehnout. Naším cílem je, abychom se po ukončení léčby setkávali jen v rámci pravidelných preventivních prohlídek.

 • Lokální anestezie

  V lokální anestezii provádí naši zubní lékaři všechny stomatologické výkony, které mohou být bolestivé. Je aplikována při extrakcích zubů, broušení zubů pro protetiku, odstranění (vrtání) zubních kazů, zavedení zubního implantátu atd.
  Místní znecitlivění zubů se provádí zavedením lokálního anestetika vpíchnutím pomocí injekce. Anestetikum přeruší komunikaci mezi bolestivým místem a centrem bolesti, neboť působí jako blokátor na nervových vláknech. Následné zubní ošetření je tak provedeno bezbolestně.

 • Estetická výplň zubu

  Vysoce estetická náhrada části zubu. Výplň odpovídá barvě a tvaru Vašeho zubu. Při zhotovování bílých výplní je však naprosto nutné suché okolí zubu, proto pracovní pole izolujeme pomocí kofferdamu či optidamu (gumová blána). Takto aplikovaná estetická výplň pak zajistí dlouhodobou trvanlivost a funkčnost. Po aplikaci a tvarováni je výplň vyleštěna do vysokého lesku.

 • Vstupní vyšetření hygiena

  Na  vstupním  vyšetření  se  dentální hygienistka  zabývá  zejména  stanovením speciálních  indexů,  které  odhalí  zánět dásní, plak, zubní kámen či parodontitidu. Dále  nácvikem  domácí  péče  o  chrup, seznámením  pacienta  s  pomůckami ke  správnému  čištění  zubů,  mezi  které patří  vhodný  zubní kartáček a  mezizubní pomůcky.

 • Kontrolní vyšetření hygiena

  Následuje  po  vstupním  vyšetření a  zahrnuje  přeměření  indexů  a  jejich porovnání  s  prvními hodnotami.  Díky přeměření zjistíme, jak Vaše dásně reagují na  nově  zvolené  principy  ústní  hygieny. Následuje odstranění  zubního  kamene, estetické leštění zubů a v neposlední řadě kontrola  techniky  čištění  zubů  dentálními pomůckami ev. reinstruktáž.

 • Kombinované bělení zubů 

  V naši ordinaci používáme kombinované (domácí a ordinační) bělení  PURE WHITENING s vynikajícími výsledky. Oproti časově krátkému ordinační bělení jsou bělící faktory u kombinovaného bělení schopny vybělit větší vrstvu skloviny a při správné údržbě vytvořit doživotní bělící efekt. Navíc u tohoto typu bělení se nedrží bílá dieta, lze bělit i kuřákům, vybělit je však možné pouze vlastní zuby, výplně, korunky, fasety bělit nelze!

  Pro Váš krásný úsměv je nejprve pořeba odstranit zubní kámen, pigmenty to vše v rámci běžné násštěvy u dentální hygienistky. Před vlastním bělením, hygienistka pacientovi vytvoří otisk zubů, dle kterého jsou vyrobeny velmi přesné nosiče na bělící gel. Po 14 nocí poté si zuby bělíte v domácí fázi gelem s 10% nebo 16%  karbamid peroxidem. 15 den se dostavíte do ordinace na ordinační fázi a dentální hygienistka bělí 3 x 15 minut 6% peroxidem vodíku. Poté ještě 3-5 nocí dobělujete doma. Vedlejším efektem bělení může být citilivost zubů, která je  ale přechodná, bělením nelze poškodit zuby.

  Cena bělení zahrnuje 2 návštěvy dentální hygienistky, výrobu nosičů, gely pro kombinované bělení.

 • Metalokermická korunka

  Způsob zubní náhrady, při kterém se na obroušený zub nasadí metalokeramická korunka, která se skládá z kovové kapny, na kterou se pomocí fasetovací techniky napálí keramika formou a odstínem podobná přirozenému zubu a zbylému chrupu. V naší ordinaci nabízíme i variantu celokeramické korunky ( v tomto případě je kapna zirkonová či keramická).

 • Implantát + celokeramická korunka na implantát

  Implantát je umělý kořen na který následně nasedá zubní korunka, můstek, či náhrada. Zavedení implantátů se provádí v rámci ambulantního chirurgického zákroku. Na naši klinice poskytujeme léčbu  jedním či více implantáty systémem Implant Direct.  Díky rentgenovému CBCT přístroji Gendex, jež umožňuje zobrazení čelisti ve 3D, jsme schopni přesně navést implantát bez rizika nevratných poškození tkání.

 • Endodontické ošetření

  Cílem endodontického ošetření je zachránit mrtvý zub či zub se zánětem zubního nervu před extrakcí. Jedná se o jedno z technicky nejnáročnějších ošetření ve stomatologii, které zpravidla trvá několik hodin a je doprovázeno několika rentgenovými snímky. Pomocí speciálních nástrojů a technik je zapotřebí odstranit zánětem postiženou – infikovanou tkáň z kořenových kanálků a nahradit ji vhodnou kořenovou výplní, která zabrání dalšímu vniknutí bakterií. Je to poslední možnost, jak zachránit zub před vytržením. Díky našemu rentgenovému CBCT přístroji Gendex, jež umožňuje zobrazení ve 3D, jsme schopni identifikovat počet a velikost kanálků i velikost zánětlivého ložiska v kosti (tzv. váček). Urychlujeme tím čas ambulantního ošetření a minimalizujeme chybovost.

 • Vstupní vyšetření

  V rámci vstupní prohlídky vyhodnotíme celkový stav dutiny ústní, tedy vašich zubů, dásní, měkkých tkání i kostí, skusové poměry atd. Zhotovíme rentgenové snímky na mezizubní kazy, panoramatický či případně 3D CBCT snímek. Následně je sestaven Váš léčebný plán  a doporučen další postup léčby vč. cen.

 • Ošetření pod mikroskopem

  Naše stomatologická klinika využívá nejmodernějši stomatologický mikroskop značky Leica, umožňující až 40x násobné zvětšení. Mikroskop se používá hlavně pro pomoc při ošetření kořenových kanálků, ale i např. pro kontrolu uzávěrů výplní.